REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

ColourSelector – Axalta ułatwia wybór koloru

Firma Axalta Powder Coatings zaprezentowała swoje nowe narzędzie do doboru odcieni farb proszkowych i wykończeń architektonicznych elementów metalowych. ColourSelector jest obecnie dostępny u wybranych partnerów w krajach europejskich.

Axalta Coating Systems Axalta Powder Coatings ColourSelector

Fot. arch. Axalta Coating Systems

W wielu przypadkach kolor ma kluczowe znaczenie dla całego projektu, dlatego dla producenta farb ważne jest, aby w sposób reprezentatywny pokazać swoją gamę kolorystyczną klientowi. ColourSelector rozwiązuje problem dużej liczby wzorników, różnych rozmiarów i formatów próbek, ułatwiając proces doboru.

Profesjonalna i naturalna prezentacja kolorów

ColourSelector ma formę zgrabnego ekspozytora z 490 pomalowanymi proszkowo panelami aluminiowymi. Wśród wybranych odcieni i wykończeń znajdują się te najchętniej wybierane oraz uwzględniające najnowsze osiągnięcia i trendy. Narzędzie jest montowane na miejscu przy wsparciu zespołu Axalty.

Axalta Coating Systems Axalta Powder Coatings ColourSelector

Fot. arch. Axalta Coating Systems

Panele można wyjmować, by obejrzeć je z bliska, zaś zintegrowane z urządzeniem mocne diody LED o barwie światła dziennego prezentują kolory w sposób naturalny. Jak komentuje Markus Koenigs, lider komunikacji marketingowej w regionie EMEA w Axalta Powder Coatings:

W Axalta Powder Coatings zawsze poszukujemy innowacyjnych rozwiązań, aby jeszcze lepiej wspierać naszych klientów. Dlatego szukaliśmy czegoś, co sprawi, że prezentacja kolorów naszym klientom będzie bardziej profesjonalna i reprezentatywna. W rezultacie opracowano nowe narzędzie ColourSelector.

Aby jeszcze bardziej ułatwić proces wyboru koloru przy pomocy ColourSelector, narzędzie dostarczane jest z aplikacją internetową. Gdy klient wybierze interesujące go odcienie, wystarczy zeskanować kody QR na odpowiednich próbkach i wprowadzić dane teleadresowe klienta, a w ciągu kilku dni otrzyma on wybrane próbki na swój adres – tak aby mógł w spokoju podjąć ostateczną decyzję co do kolorów, jakie wykorzysta w swoim projekcie.

Zainteresowanie rośnie

Jak mówi Markus Koenigs, zespół Axalty zamontował już wiele ekspozytorów ColourSelector w całej Europie, a zainteresowanie stale rośnie. Najbliższego partnera ColourSelector można znaleźć za pośrednictwem strony internetowej firmy. Koenigs podsumowuje:

Jestem przekonany, że ColourSelector przyniesie duże zmiany i odniesie ogromny sukces. Pomoże nam to osiągnąć nasz cel, którym jest bycie pionierem i czołowym dostawcą kolorów w architekturze i projektowaniu.

Źródło: Axalta Coating Systems

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie »

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA