REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Colorlove Przedszkole – akcja firmy Baumit

Jeszcze do końca września zgłaszać można przedszkola, które otrzymają szansę na nową, kolorową fasadę dzięki akcji „Colorlove Przedszkole” firmy Baumit. O tym, które obiekty najbardziej zasługują na metamorfozę, zdecydują internauci oraz jury.

Baumit Colorlove Przedszkole

Fot. arch. Baumit

Akcją „Colorlove Przedszkole” objęte zostały dwa regiony – Kraków oraz Trójmiasto. Korzystając z formularza na stronie www.baumitstar.pl/przedszkole jeszcze do 30 września 2015 roku można zgłosić placówkę znajdującą się w podanych miastach lub przyległych powiatach.

Zgłoszenia są oddawane ocenie internautów – głosowanie potrwa do 26 października 2015 roku. Dzięki oddanym głosom w każdym regionie wyłonione zostanie po 10 przedszkoli. Decyzja o tym, które z nich zostaną pomalowane przez Baumit, należeć będzie do jury. Nową fasadę otrzymają w prezencie dwa przedszkola, po jednym z każdego regionu.

Inicjatywa połączona jest z promocją farb Baumit. Każdy, kto w okresie głosowania kupi jeden z produktów z listy (Baumit StarContact White, Baumit Star Therm, Baumit StarTex, Baumit Nanopor Top, Baumit openTherm lub Baumit CreativTop), będzie mógł oddać głos o równowartości 100 zwykłych głosów. Zapraszamy do udziału!

Formularze zgłoszeniowe przyjmowane są w terminie: 01.08 – 30.09.2015 r.
Głosy na przedszkola można oddawać w terminie 01.09 – 26.10.2015 r.

Regulamin oraz szczegóły konkursu dostępne są na  www.baumitstar.pl w zakładce ColorLove Przedszkole.

Źródło: Baumit

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 3
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA