REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Axalta – nowy prezes oddziału EMEA

Matthias Schönberg został mianowany nowym wiceprezesem Axalty oraz prezesem oddziału EMEA. Funkcje obejmie z dniem 1 października 2015.

Axalta

Matthias Schönberg. Fot. arch. Axalta

Atutem Schönberga w walce o to stanowisko było doświadczenie zdobyte w ciągu 17 lat pracy w firmie Continental AG, gdzie pełnił między innymi funkcje kierownicze i ściśle współpracował z branżą samochodową OEM. Zdobytą wiedzą wykorzysta z pewnością dbając o odpowiednią strategię rozwoju oddziału EMEA Axalty.

Nowy wiceprezes wyznał, że jest pod wrażeniem dynamiki, z jaką rozwija się Axalta CS oraz sukcesu, jaki firma odniosła na rynku. Wyraził również nadzieję, że wkrótce i on stanie się częścią tego sukcesu.

Źródło: european-coatings.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA