REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Color Service – nowa usługa Tikkurila

Nowa usługa, która jest dostępna bezpłatnie w Studiach Koloru Tikkurila, pozwoli na dopasowanie odcienia farby do koloru, którego próbkę przyniesiemy ze sobą. Może to być np. ulubiony szal lub obrazek. Dzięki temu na co dzień możemy otaczać się wyjątkowymi barwami, przywodzącymi na myśl miłe wspomnienia.

Color Service Tikkurila

Fot. arch. Tikkurila

Wszystkie inspiracje kolorystyczne mogą zostać przeniesione do domowego wnętrza dzięki specjalnemu urządzeniu skanującemu, które rozpoznaje kolor dowolnej powierzchni i dobiera do niej najbardziej zbliżony odcień spośród niemal 2,5 tysiąca barw z palety Tikkurila Symphony.

Usługa Color Service dostępna jest w Studiach Koloru Tikkurila, które zostały stworzone z myślą o idealnych wnętrzach. Bogata paleta barw jest wyeksponowana na dużych próbkach i pogrupowana w tonacjach, dzięki czemu łatwiej jest wybrać odpowiadający odcień. Kolory obejrzeć można w świetle dziennym, ciepłym i zimnym. Na miejscu dostępny jest także multimedialny katalog ze zdjęciami aranżacyjnymi. Wszystkie rozwiązania zostały zaprojektowane tak, by w możliwie przystępny sposób zrealizować indywidualne potrzeby klientów i ułatwić im skomponowanie w pełni satysfakcjonującego wystroju wnętrza.

Źródło: Tikkurila

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA