a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby dekoracyjneCoatings Innovation Day już w kwietniu 2015!

Coatings Innovation Day już w kwietniu 2015!

Już 16 kwietnia 2015 w Eindhoven w Holandii odbędzie się kolejna edycja Coatings Innovation Day. To świetna okazja, by zaprezentować swoje własne pomysły na innowacyjne rozwiązania w branży farbiarskiej.

Coatings Innovation Day

Coatings Innovation Day to szansa dla naukowców, by pokazać swe odkrycia osobom z branży farbiarskiej i nawiązać cenne kontakty. Fot. datarec / freeimages.com

Coatings Innovation Day to impreza organizowana przez VVVF (Dutch Association of the Paint and Printing ink industry) oraz NWT (Dutch Paint Technicians Association) w celu zbliżenia do siebie badaczy i przemysłowców. W trakcie niej każdy zgłoszony wcześniej uczestnik ma okazję zaprezentować swoje odkrycie w formie krótkiej prezentacji. Dodatkowo w miejscu imprezy można ustawić własne stoisko i przedstawić swój poster.

Mile widziane są zarówno pomysły z dziedziny chemii jak i technologii produkcji czy aplikacji farb. Prezentacja może dotyczyć na przykład powłok pochodzenia biologicznego, naturalnych polimerów lub inteligentnych farb, ale i szeregu innych, nie zbadanych jeszcze dokładnie zagadnień.

Wystarczy wysłać zwięzły opis swojego odkrycia lub obszaru badawczego (maksymalnie 250 słów) oraz krótkie CV na adres pille@vvvf.nl najpóźniej do 16 stycznia 2015. Więcej informacji pod linkiem. Zapraszamy!

Źródło: european-coatings.com