REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Coatings Innovation Day już w kwietniu 2015!

Już 16 kwietnia 2015 w Eindhoven w Holandii odbędzie się kolejna edycja Coatings Innovation Day. To świetna okazja, by zaprezentować swoje własne pomysły na innowacyjne rozwiązania w branży farbiarskiej.

Coatings Innovation Day

Coatings Innovation Day to szansa dla naukowców, by pokazać swe odkrycia osobom z branży farbiarskiej i nawiązać cenne kontakty. Fot. datarec / freeimages.com

Coatings Innovation Day to impreza organizowana przez VVVF (Dutch Association of the Paint and Printing ink industry) oraz NWT (Dutch Paint Technicians Association) w celu zbliżenia do siebie badaczy i przemysłowców. W trakcie niej każdy zgłoszony wcześniej uczestnik ma okazję zaprezentować swoje odkrycie w formie krótkiej prezentacji. Dodatkowo w miejscu imprezy można ustawić własne stoisko i przedstawić swój poster.

Mile widziane są zarówno pomysły z dziedziny chemii jak i technologii produkcji czy aplikacji farb. Prezentacja może dotyczyć na przykład powłok pochodzenia biologicznego, naturalnych polimerów lub inteligentnych farb, ale i szeregu innych, nie zbadanych jeszcze dokładnie zagadnień.

Wystarczy wysłać zwięzły opis swojego odkrycia lub obszaru badawczego (maksymalnie 250 słów) oraz krótkie CV na adres pille@vvvf.nl najpóźniej do 16 stycznia 2015. Więcej informacji pod linkiem. Zapraszamy!

Źródło: european-coatings.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA