REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Co pokaże BASF na European Coatings Show?

BASF nie próżnuje – intensywnie przygotowuje się już do kolejnej odsłony European Coatings Show, zaplanowanej na 4-6 kwietnia 2017. Firma uchyla rąbka tajemnicy i zapowiada, że podczas wydarzenia zaprezentuje najnowsze surowce do produkcji farb i powłok budowlanych.

BASF European Coatings Show 2017

Na targach zaprezentowany zostanie m.in. Starvis 3070 F, stabilizator do zapraw budowlanych na posadzki. Fot. arch. BASF

Wśród produktów, które zaprezentowane zostaną na stoisku BASF w czasie ECS 2017, są m.in. dyspersje, żywice, dodatki, środki chroniące przed światłem, przeciwutleniacze, pigmenty, utwardzacze, środki sieciujące, rozcieńczalniki reaktywne i rozpuszczalniki. BASF krótko opowiedział o swoich najnowszych osiągnięciach, które zaprezentuje na ECS:

  • Acronal PRO 7600 – wodorozcieńczalna dyspersja akrylowa na przemysłowe farby do metalu, zapewniająca ochronę antykorozyjną w kategorii od C2 do C3. Nie zawiera APEO, jest przyjazna środowisku i stanowi udoskonaloną wersję przemysłowego standardu Acronal PRO 760. Pozwala na aplikację wszelkimi metodami – przez natrysk bezpowietrzny, za pośrednictwem pędzla, wałka lub metodą zanurzeniową.
  • Superplastyfikatory Melflux i stabilizatory Starvis – do zapraw budowlanych na posadzki.
  • Acronal 6292 – dyspersja styrenowo-akrylanowa na dekoracyjne farby wewnętrzne o wysokiej odporności na szorowanie, dostępna w konkurencyjnych cenach. Bezzapachowa, nie zawiera amoniaku ani koalescentów.
  • FoamStar SI 2240 – środek odpieniający kompatybilny z szeroką gamą systemów spoiw, stabilny i efektywny. Może być stosowany zarówno jako składnik wodorozcieńczalnych powłok architektonicznych, jak i farb i powłok przemysłowych oraz koncentratów pigmentowych. Jest zgodny z wymogami FDA i UE dotyczącymi kontaktu z żywnością, może być więc też stosowany w branży tuszów i opakowaniowej.
  • Mattex PRO – nowy produkt na bazie kaolinu. Pozwala wyeliminować środki wygładzające oraz minerały na bazie krystalicznej krzemionki, gwarantując uproszczoną formułę o mniejszej wymaganej zawartości TiO2.

Źródło: BASF

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA