REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Cloverdale Paint – kanadyjskie farby na polskim rynku

Na polskim rynku pojawiła się nowa marka farb, pochodząca z Kanady – Cloverdale Paint. W ofercie znajdują się zarówno wysokiej jakości farby ścienne, jak i preparaty gruntujące oraz produkty do drewna i metalu.

Cloverdale Paint

Fot. arch. Cloverdale Paint

Firma Cloverdale Paint powstała w roku 1933 w miasteczku Cloverdale w Kanadzie. Jej założycielem był pochodzący z Niemiec chemik i farmer Rudy Henke, który w domowych warunkach zaczął eksperymentować z malarskimi formułami. Wkrótce jego domowa fabryczka przekształciła się w dobrze prosperujący interes. Po połączeniu z firmą Rodda Paint w roku 2005 Cloverdale Paint zyskało znaczenie na rynku międzynarodowym.

Obecnie farby kanadyjskiego producenta są dostępne również na rynku polskim. Łączą one wysoką jakość i przystępne ceny. Jednym z najpopularniejszych produktów firmy jest farba ceramiczna Ecologic Ultra Low Voc Interior Washable Flat 7066 Series, wykazująca wysoką odporność na zabrudzenia i szorowanie. Kolejne propozycje Cloverdale to chętnie wybierane przez architektów farby Premium Classic – matowa Flat Latex 03123 i półmatowa Super Eggshell Acrylic Latex 03240. Na sufit producent poleca natomiast farbę Premium Classic Flat Latex Ceiling Paint 03360, która dzięki technologii rozpraszania refleksów świetlnych niweluje niedoskonałości powierzchni.

Do przygotowania powierzchni posłużyć może transparentny preparat gruntujący Premium Interior/Exterior Clear Acrylic Priming Agent 007 oraz farba gruntująca Premium Classic Hi-Hide Latex Drywall Sealer 05250. W ofercie znajdują się również produkty do podłoży drewnianych – na przykład wodorozcieńczalna emalia do drewna i metalu Reinassance Melamine Hybrid Waterborne Alkyd Enamel -34-Series.

Wszelkie pytania na temat nowej marki kierować można do jej wyłącznego dystrybutora w Polsce – firmy JML Color z siedzibą w Warszawie. Osoba kontaktowa:
Adam Brzóska, Koordynator ds. Sprzedaży
tel. kom.: +48 505 772 430
e-mail.: adam.brzoska@cloverdalepaint.pl

Źródło: Cloverdale Paint

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
80%
20%
Ocen: 5
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA