REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Clariant podnosi ceny pigmentów Quinacridone

Producent pigmentów Clariant ogłosił kolejną podwyżkę cen swoich produktów. Tym razem mowa o pigmentach i preparatach pigmentowych z linii Quinacridone.

Clariant Quinacridone

Fot. arch. Clariant

Zmiany w cenniku Clariant weszły w życie 6 października. Producent wyjaśnia, że podwyżki są konieczne ze względu na wzrost kosztów surowców wykorzystywanych do produkcji pigmentów i preparatów pigmentowych Quinacridone. Jak czytamy w komunikacie firmy:

Bezprecedensowy wzrost cen fosforu żółtego, a co za tym idzie kwasu fosforowego, odnotowany w ostatnich tygodniach i związany z kwotami energii w Chinach zmusił nas do podwyższenia cen pigmentów Quinacridone ze skutkiem natychmiastowym.

Konkretne wysokości podwyżki podane zostały na stronie producenta. Klienci będą również indywidualnie informowani, w jaki sposób wpłynie to na ceny wykorzystywanych przez nich produktów. To kolejna już podwyżka cen pigmentów Clariant w tym roku, po poprzedniej, ogłoszonej w marcu.

Źródło: Clariant

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA