REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

BASF i Sanyo Chemical będą współpracować

BASF i Sanyo Chemical Industries podpisały porozumienie dotyczące strategicznej współpracy w ramach rozwijania technologii dyspersji poliuretanowych. Nowe, przyjazne środowisku produkty sprzedawane będą za pośrednictwem sieci obydwu firm.

BASF Sanyo Chemical

Fot. geralt / pixabay.com

Jak wyjaśniają producenci, rynek dyspersji poliuretanowych wciąż się rozszerza, klienci zaś coraz bardziej zwracają się w stronę przyjaznych środowisku rozwiązań. Współpraca BASF i Sanyo Chemical przyspieszy konwersję na systemy wodorozcieńczalne i wprowadzenie innowacyjnych produktów na światowy rynek.

Elastyczność, niezawodność, niższy ślad węglowy

Prace rozwojowo-badawcze i produkcyjne będą prowadzone w Azji – Sanyo Chemical to firma z siedzibą w japońskim Kioto. Jak komentuje Kouzoh Kubota, wiceprezes oddziału BASF Japan:

Japonia może się poszczycić długą historią opracowywania innowacyjnych rozwiązań i przenoszenia ich na inne rynki. Konwersja na systemy wodorozcieńczalne to globalny trend. Nasza współpraca da klientom na całym świecie dostęp do dyspersji poliuretanowych najwyższej klasy.

Podpisanie porozumienia pozwoli połączyć możliwości produkcyjne obu firm w zakresie dyspersji poliuretanowych. Współpraca z punktu widzenia klientów oznacza większą elastyczność i niezawodność, z punktu widzenia planety zaś – niższy ślad węglowy wzdłuż łańcucha wartości.

70 lat na rynku

Firma Sanyo Chemical powstała w 1949 roku i zaczynała jako wytwórca mydła oraz środków tekstylnych. Z czasem rozszerzała i dywersyfikowała swoją ofertę. Obecnie znajduje się już w niej już ponad 3000 typów produktów, dostępnych w sprzedaży na całym świecie.

Źródło: BASF

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA