REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Chinacoat 2018 w pigułce

Organizowane w Chinach Chinacoat to jedne z największych targów na świecie, poświęcone farbom i lakierom. W grudniu odbyła się kolejna edycja wydarzenia, pod wieloma względami rekordowa.

Chinacoat 2018Chiny to kluczowy rynek w branży farb, powłok i tuszów, a Chinacoat jest jedną z najważniejszych branżowych imprez. Sinostar International, organizator targów, ogłosił, że tegoroczna edycja pobiła kolejne rekordy.

W wydarzeniu udział wzięło 35 540 gości, co oznacza wzrost o 16,8% w stosunku do roku 2017 oraz 34% w stosunku do 2016. Całkowita liczba uczestników programów technicznych wyniosła 3497. Na targach swoją ofertę zaprezentowała rekordowa liczba wystawców – ponad 1290 firm z 31 krajów, co oznacza wzrost o 7% w stosunku do roku 2017 oraz o 21% w stosunku do 2016. Całkowita powierzchnia wystawiennicza wyniosła 78 500 m2, a więc wzrosła o 21% w stosunku do Chinacoat 2016.

Targom, w trakcie których zaprezentowane zostały m.in. nowe, zielone technologie, towarzyszyła konferencja, na której wygłoszono 13 prelekcji. Prócz tego zorganizowano trzy warsztaty techniczne oraz 36 seminariów technicznych.

Źródło: coatingsworld.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA