a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby przemysłoweChemetall podnosi ceny

Chemetall podnosi ceny

Kolejna firma zdecydowała się na podwyżkę cen swoich produktów z powodu coraz większego kosztu surowców. Chemetall, marka należąca do oddziału BASF Coatings, ogłosiła nowe ceny swoich środków do przygotowania powierzchni.

Chemetall ceny

Fot. pasja1000 / pixabay.com

Rosnące ceny surowców, a do tego coraz wyższe koszty ogólne, nowe przepisy prawne, inflacja i wyższe koszty transportu – wszystko to mocno dotknęło oddział Surface Treatment BASF Coatings, działający po szyldem Chemetall, stąd też decyzja o podwyżkach. Jak mówi Martin Jung, starszy wiceprezes biznesu:

W ostatnim czasie musieliśmy się zmierzyć z coraz większymi kosztami produkcji na wszystkich rynkach i we wszystkich sektorach przygotowania powierzchni. Podwyżka cen naszych produktów i usług jest konieczna, abyśmy mogli nadal dostarczać klientom wysokiej jakości rozwiązania, dbając równocześnie o ich potrzeby jeśli chodzi o obsługę i standardy jakości.

Nowy cennik zostanie wprowadzony we wszystkich regionach. Szczegóły uzyskać będzie można u lokalnych przedstawicieli handlowych.

Źródło: Chemetall