REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Chemetall podnosi ceny

Kolejna firma zdecydowała się na podwyżkę cen swoich produktów z powodu coraz większego kosztu surowców. Chemetall, marka należąca do oddziału BASF Coatings, ogłosiła nowe ceny swoich środków do przygotowania powierzchni.

Chemetall ceny

Fot. pasja1000 / pixabay.com

Rosnące ceny surowców, a do tego coraz wyższe koszty ogólne, nowe przepisy prawne, inflacja i wyższe koszty transportu – wszystko to mocno dotknęło oddział Surface Treatment BASF Coatings, działający po szyldem Chemetall, stąd też decyzja o podwyżkach. Jak mówi Martin Jung, starszy wiceprezes biznesu:

W ostatnim czasie musieliśmy się zmierzyć z coraz większymi kosztami produkcji na wszystkich rynkach i we wszystkich sektorach przygotowania powierzchni. Podwyżka cen naszych produktów i usług jest konieczna, abyśmy mogli nadal dostarczać klientom wysokiej jakości rozwiązania, dbając równocześnie o ich potrzeby jeśli chodzi o obsługę i standardy jakości.

Nowy cennik zostanie wprowadzony we wszystkich regionach. Szczegóły uzyskać będzie można u lokalnych przedstawicieli handlowych.

Źródło: Chemetall

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA