REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

C&G Pigment otwiera oddział w Europie

Chińska firma C&G Pigment specjalizująca się w sprzedaży pigmentów nieorganicznych otworzyła oddział w Europie, w niemieckim Leverkusen. Dzięki temu chce ona wprowadzić produkty znanych chińskich wytwórców na cały europejski rynek.

C&G Pigment oddział w Europie

Jiming Cai. Fot. arch. C&G Pigment

C&G Pigment to firma znana ze sprzedaży pigmentów na bazie tlenków żelaza, dwutlenku tytanu oraz pigmentów carbon black. Otwarty w Leverkusen oddział funkcjonował będzie pod nazwą C&G Pigment Europe GmbH.

Oddział ten służyć będzie jako platforma oferująca europejskim klientom produkty i usługi logistyczne. Dyrektorem zarządzającym jednostki będzie Axel Schneider. Jak mówi Jiming Cai, założyciel i właściciel C&G Pigment:

Choć w Europie będziemy się musieli mierzyć z dużą konkurencją, wierzymy, że jesteśmy w stanie wykorzystać potencjał tego rynku. Nasi partnerzy bardzo liczą na wejście tu ze swoją ofertą i wspierają nas jak mogą. Z radością więc uczyniliśmy ten krok naprzód, by w dziedzinie pigmentów zaoferować europejskim klientom solidną ekspertyzę i wartość dodaną.

Źródło: C&G Pigment

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA