a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby przemysłoweCall for papers na konferencję o sieciowaniu UV/EB

Call for papers na konferencję o sieciowaniu UV/EB

W październiku w Monachium odbędzie się kolejna konferencja RadTech Europe Conference and Exhibiton, poświęcona technologiom sieciowania UV/EB. Trwa nabór referatów.

Fot. crystal710 / pixabay.com

Konferencja organizowana jest przez RadTech – europejskie stowarzyszenie technologii UV/EB. Wydarzenie zaplanowano na 17 i 18 października 2023.

Firmy i instytucje badawcze

Dwudniowa konferencja ma przybliżyć przyszłość sieciowania radiacyjnego, nowe trendy i innowacje, a także potencjalne nowe zastosowania sieciowania UV/EB. Do udziału zaproszone są firmy oraz instytucje badawcze, rozwijające technologię.

Dla akademików i studentów konferencja jest okazją do zaprezentowania swoich odkryć, które mogą wpłynąć na przyszłość sieciowania radiacyjnego. Firmom zaś daje możliwość zaprezentowania nowych zastosowań, studiów przypadku czy nowych formuł powłok, tuszów i klejów. Dzięki temu wydarzenie stanowi platformę spotkania specjalistów z różnych obszarów.

Zgłoszenia do 31 marca

Czasu na zgłoszenie pozostało już niewiele – tytuły i abstrakty proponowanych wystąpień przesyłać można jeszcze do 31 marca. Komitet programowy dokona wyboru na podstawie wagi naukowej oraz potencjalnego znaczenia dla przemysłu. Najlepsza praca wyróżniona zostanie prestiżową nagrodą Paul Dufour Award 2023. Więcej informacji na stronie wydarzenia.

Źródło: coatingsworld.com