REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Broszura PPG Industries o farbach ciekłych

PPG Industries opublikowało nową broszurę dotyczącą farb ciekłych z oferty firmy. Można w niej poczytać o produktach i technologiach lakierniczych PPG dla sprzętu pracującego przy dużych obciążeniach, części i akcesoriów samochodowych, przemysłu transportowego i wyrobów konsumenckich.

PPG IndustriesSpectracron® to linia rozpuszczalnikowych farb PPG, które dobrze sprawdzają się na podłożach metalicznych. Farby Velvecron™ przeznaczone dla gadżetów elektronicznych nadają im miękką, przyjemną w dotyku powierzchnię. Do pokrycia małych części urządzeń elektronicznych świetnie nadają się produkty marki Raycron®, zaś opcje dla dbających o środowisko to farby o niskiej zawartości LZO – rozpuszczalnikowe Performaloc™ i wodorozcieńczalne Aquacron®.

O ich właściwościach specjaliści PPG piszą w kontekście żywic, na których bazują poszczególne farby. Wymieniają produkty poliuretanowe, akrylowe, epoksydowe, alkidowe i poliestrowe i tłumaczą, jakie są ich podstawowe właściwości. Czytelnik broszury dowie się także o produktach wolnych od HAP (niebezpiecznych zanieczyszczeń powietrza) oraz wolnych od chromu, które w pełni spełniają nawet surowe wymogi proekologiczne.

Broszura zachęca również do udziału w szkoleniu Knowledge College™, dwudniowym seminarium, w czasie którego doświadczeni technicy PPG prezentują podstawowe techniki aplikacji farb i wyjaśniają wszystkie wątpliwości z tym związane.

Zachęcamy do lektury broszury, którą pobrać można z biblioteki PPG.

Źródło: PPG Industries

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA