REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Rynekfarb.pl Złotą Stroną Tygodnia w konkursie Wprost

Portal rynekfarb.pl został zgłoszony przez naszego czytelnika do konkursu Złote Strony Wprost. Nasz serwis odniósł sukces, został doceniony i zdobył tytuł Strony Tygodnia w sierpniu.

Złote Strony WprostJest to dla nas prestiżowe wyróżnienie, biorąc pod uwagę że konkurs jest organizowany przez tak znane wydawnictwo jakim jest Wprost i że bierze w nim udział duża liczba portali internetowych. Zachęca nas to do stawiania sobie i realizowania kolejnych celów oraz do dalszej efektywnej pracy.

Plebiscyt Złote Strony organizowany jest przez tygodnik Wprost od 2002 roku. Spośród zgłoszonych stron jury wybiera co tydzień najciekawszą i najlepiej się prezentującą witrynę. O zdobyciu tytułu Złotej Strony Miesiąca i Złotej Strony Roku decydują natomiast głosy czytelników.

Na portal rynekfarb.pl będzie można głosować już w przyszłym miesiącu na stronie zlotestrony.wprost.pl. Zachęcamy do oddawania głosów i z góry dziękujemy za wsparcie w konkursie!

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA