REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Brazylijscy grafficiarze zaskoczyli świat…

...fundując niezwykłą szatę samolotowi brazylijskiej reprezentacji w piłce nożnej. Zobacz, jak wyglądała ich praca i jakie były jej efekty!

Bracia Os Gêmeos to uznani na świecie artyści, których twórczość podziwiać można między innymi w Łodzi. Tym razem otrzymali nietypowe zlecenie – pomalować samolot. W dodatku nie byle jaki, bo samolot transportujący brazylijską reprezentację narodową na miejsca kolejnych meczów Mistrzostw Świata 2014.

Zgodnie z ich koncepcją na powierzchni samolotu pojawić się miały liczne portrety w typowym dla tych artystów stylu, reprezentujące różnorodne i barwne społeczeństwo Brazylii. Na wykonanie zlecenia bracia Os Gêmeos zużyli około 1200 puszek farby w sprayu… Czy się opłaciło? Zobaczcie sami!

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 2
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA