REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Bodo Möller Chemie rusza na podbój Rosji

Specjalizująca się w produkcji środków chemicznych firma Bodo Möller Chemie rozszerza swoją strefę wpływów. Właśnie otworzyła nowy oddział w Moskwie.

Bodo Möller Chemie

Fot. Yukon White Light / Foter.com / CC BY-NC-ND

Po sporej inwestycji w Polsce Bodo Möller Chemie podąża dalej na wschód. Nowy rosyjski oddział firmy rozpoczyna pracę od zaraz. Dzięki temu posunięciu niemiecki koncern umacnia swoją pozycję na obiecującym rynku wschodnioeuropejskim i oferuje klientom z Rosji lepszy dostęp do swoich produktów i usług.

Szczegółowa oferta dla tego regionu oraz sieć partnerów inwestycyjnych zostaną ogłoszone w późniejszym terminie. Póki co firma zamierza skupić się na sprzedaży i dystrybucji specjalistycznych klejów do zastosowań przemysłowych.

Źródło: european-coatings.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA