REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Śnieżka rozwesela dzieci w Białymstoku

To już dwudziesta placówka odmalowana w ramach akcji „Dziecięcy świat w kolorach”! Tym razem nowe, kolorowe oblicze dzięki Śnieżce zyskała Klinika Pediatrii, Endokrynologii, Diabetologii z Poddziałem Kardiologii Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. L. Zamenhofa w Białymstoku.

Śnieżka

Mali pacjenci szpitala w Białymstoku byli zafascynowani wizerunkami zwierzątek i roślin
na ścianach oddziału. Fot. arch. Śnieżka

Akcja „Dziecięcy świat w kolorach” polega na tym, że dziecięce oddziały szpitalne w całej Polsce przechodzą kolorową metamorfozę. Śnieżka zdaje sobie bowiem sprawę, jak bardzo w powrocie do zdrowia pomaga pogodne, barwne otoczenie – zwłaszcza w przypadku dzieci.

Tym razem firma ufundowała przemalowanie oddziału dziecięcego w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Białymstoku. Uroczysta prezentacja miała miejsce we wtorek 25 listopada i przyciągnęła wielu gości – w wydarzeniu wzięli udział mali pacjenci i ich rodziny, władze szpitala, artystki, które wykonały malowidła oraz przedstawiciele lokalnych mediów.

O dobry humor najmłodszych zadbał zaproszony animator. Odtworzono również specjalne nagranie, na którym najlepsze życzenia małym pacjentom składała pochodząca z Białegostoku aktorka Justyna Sieńczyłło. Namalowane na ścianach oddziału zwierzęta i rośliny rodem z amazońskiej dżungli wzbudziły duże zainteresowanie dzieci i choć na chwilę pozwoliły im zapomnieć o ich chorobie. I o to chodziło!

Fot. arch. Śnieżka

Źródło: Śnieżka

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA