a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby dekoracyjnedo ścian i elewacjiŚnieżka rozwesela dzieci w Białymstoku

Śnieżka rozwesela dzieci w Białymstoku

To już dwudziesta placówka odmalowana w ramach akcji „Dziecięcy świat w kolorach”! Tym razem nowe, kolorowe oblicze dzięki Śnieżce zyskała Klinika Pediatrii, Endokrynologii, Diabetologii z Poddziałem Kardiologii Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. L. Zamenhofa w Białymstoku.

Śnieżka

Mali pacjenci szpitala w Białymstoku byli zafascynowani wizerunkami zwierzątek i roślin
na ścianach oddziału. Fot. arch. Śnieżka

Akcja „Dziecięcy świat w kolorach” polega na tym, że dziecięce oddziały szpitalne w całej Polsce przechodzą kolorową metamorfozę. Śnieżka zdaje sobie bowiem sprawę, jak bardzo w powrocie do zdrowia pomaga pogodne, barwne otoczenie – zwłaszcza w przypadku dzieci.

Tym razem firma ufundowała przemalowanie oddziału dziecięcego w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Białymstoku. Uroczysta prezentacja miała miejsce we wtorek 25 listopada i przyciągnęła wielu gości – w wydarzeniu wzięli udział mali pacjenci i ich rodziny, władze szpitala, artystki, które wykonały malowidła oraz przedstawiciele lokalnych mediów.

O dobry humor najmłodszych zadbał zaproszony animator. Odtworzono również specjalne nagranie, na którym najlepsze życzenia małym pacjentom składała pochodząca z Białegostoku aktorka Justyna Sieńczyłło. Namalowane na ścianach oddziału zwierzęta i rośliny rodem z amazońskiej dżungli wzbudziły duże zainteresowanie dzieci i choć na chwilę pozwoliły im zapomnieć o ich chorobie. I o to chodziło!

Fot. arch. Śnieżka

Źródło: Śnieżka