REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Bluefin Softmatt – farba jak jedwabny szal

Piękna matowa powierzchnia mebla ma pewną magiczną właściwość: chcesz jej dotknąć. Ale nowa farba Bluefin Stoftmatt od firmy Adler nie tylko przyciąga jak magnes; sprawia też, że nie możesz się od niej oderwać. Miękka i gładka, jak gdyby uginała się pod dotykiem palców… Jak zapewnia producent, to pierwsza na rynku farba, która oferuje tak niezwykłe doświadczenia dotykowe.

Adler Bluefin Softmatt

Fot. arch. Adler

Powłoki na meble to dziś już coś o wiele więcej niż ochrona. To również dodatkowe efekty, które odróżniają mebel od innych, produkowanych masowo. Pod tym względem farba Bluefin Softmatt spełnia swoją rolę popisowo. Jak mówi Franz Thummer, technolog z laboratorium Adler:

Jak osiągnęliśmy ten efekt – to nasz sekret. Zapewniam jednak, że ta farba to coś, czego wcześniej na rynku nie było. W dotyku przypomina coś jedwabiście miękkiego, co dostosowuje się do dotyku.

I nie ma tu znaczenia, czy nanosisz farbę na naturalne drewno czy na płytę MDF. Niezwykłe doświadczenie dotykowe pozostaje takie samo – i sprawia, że nie będziesz mógł oderwać rąk od pomalowanych nią mebli. Jak zapewnia Adler, twoje przyjaciółki, zamiast głaskać twój jedwabny szal wyciągnięty z szafy, zaczną głaskać… samą szafę.

Farba wiele oferuje też pod kątem estetyki. Jak sama nazwa wskazuje, Bluefin Softmatt to farba matowa. Dyskretnie podkreśla piękno drewna, nie błyszczy się sztucznym blaskiem, a do tego jest odporna na odciski palców – co okazuje się konieczne w przypadku powłoki, która aż prosi się o to, aby jej dotykać.

Źródło: Adler

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA