REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Nowe magnetyczne nanocząstki Particle Works

Firma Particle Works ma w swojej ofercie nowe magnetyczne nanocząstki. Mogą one znaleźć zastosowanie w medycynie, branży farmaceutycznej oraz szeroko pojętym przemyśle – w tym jako dodatek do farb.

Particle Works magnetyczne nanocząstki

Fot. arch. Particle Works

Nowe nanocząstki składają się z kobaltu w otoczce z tlenku żelaza. Można je łączyć z rozpuszczalnikami organicznymi i wodą, można je też dodatkowo modyfikować – na przykład przy pomocy przeciwciał w zastosowaniach medycznych.

Do zastosowania w diagnostyce (MRI, sensory elektrochemiczne), branży farmaceutycznej (systemy dostarczania leków), biomedycznej (terapia nowotworów) i szeroko pojętym przemyśle (katalizatory, drukowane obwody elektroniczne, rekultywacja skażonego środowiska).

Źródło: Particle Works

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA