REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Bluefin Pigmosoft – matowe wykończenie od Adler

Matowe wykończenia na meblach prezentują się pięknie, ale niestety są podatne na zabrudzenia i uszkodzenia. Rozwiązaniem tych problemów może być nowy lakier Bluefin Pigmosoft marki Adler.

Bluefin Pigmosoft Adler

Fot. arch. Adler

Meble o matowym wykończeniu w różnych odcieniach prezentują się niezwykle elegancko, ale często okazują się niepraktyczne. Każdy dotyk zostawia bowiem na powierzchni nieestetyczne ślady, nietrudno również o brzydkie zarysowania.

Bluefin Pigmosoft rozwiązuje te problemy. Sekret tej nowej, wodorozcieńczalnej, dwuskładnikowej farby to formuła oparta na specjalnych surowcach. Jak wyjaśnia Franz Thummer, szef zespołu technologów odpowiedzialnego za opracowanie farby, nowy lakier ma bardzo niski połysk oraz zawiera dodatek środka zapobiegającego tworzeniu się śladów palców. Dzięki zaś nowoczesnej technologii samoregeneracji wszelkie uszkodzenia, wybłyszczenia i rysy znikają przez noc jak za dotknięciem magicznej różdżki.

Powłoka jest wytrzymała, wykazuje bardzo dobrą odporność na zarysowania oraz dobre wyniki w teście pierścienia, a także jest odporna na wodę i olej. Równocześnie ma aksamitne, miłe w dotyku wykończenie i prezentuje się bardzo elegancko – matowo niezależnie od kąta widzenia.

Źródło: Adler

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 2
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA