REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Nouryon wkracza na rynek

Odłączony oddział AkzoNobel Specialty Chemicals zyskał dziś oficjalnie nową nazwę – Nouryon. Zakupiona przez Grupę Carlyle jednostka jest obecnie gotowa, by wkroczyć na rynek jako niezależna firma.

Nouryon

Fot. arch. Nouryon

Jak mówi dyrektor generalny Nouryon, Charles W. Shaver, wejście na rynek jako nowa firma to krok milowy w historii oddziału. Zespół liczy na to, że w niezależnej firmie będzie mógł rozwinąć skrzydła i zademonstrować swoje doświadczenie, pozycję na rynku oraz silną kulturę korporacyjną.

Firma ma mocny start – jej produkty są rozpoznawane na rynku, ma również grono zaufanych klientów. To przedsiębiorstwo, które ma za sobą prawie 400 lat dziedzictwa, z czego pracownicy są szczególnie dumni. Dlatego też nowa nazwa nawiązuje do historii – Noury & Van der Lande było jedną z pierwszych firm świadomych wielkiej roli, jaką chemia odgrywa w naszym codziennym życiu. Obecnie Nouryon kontynuuje tę tradycję, startując jako producent chemii stosowanej w produktach codziennego użytku.

Dumę z bogatej tradycji, a równocześnie nacisku na innowację, wyraża również nowe hasło firmy – Your partner in essential chemistry for sustainable future (Twój partner w dziedzinie podstawowej chemii dla zielonej przyszłości). Ponieważ dorobek przedsiębiorstwa zbudowany został na silnych współpracach, zarząd wierzy w to, że to właśnie współpraca jest kluczem do przyszłych sukcesów.

Źródło: Nouryon

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA