REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Marka Corroless Axalty na światowym rynku

Axalta Coating Systems wprowadza na światowy rynek swoją markę farb ochronnych Corroless. Jest to linia wyjątkowo wytrzymałych produktów, skutecznie chroniących podłoże nawet w agresywnych warunkach.

Corroless Axalta Coating Systems

Fot. arch. Axalta Coating Systems

Corroless to wytrzymałe produkty, charakteryzujące się wyjątkową, długotrwałą odpornością chemiczną i korozyjną. Przeznaczone do stosowania na różnych podłożach metalowych, stanowią efektywne, opłacalne rozwiązanie.

Jak mówi Alfredo Villalobos, globalny dyrektor oddziału Oil and Gas Axalty, na linię Corroless składają się farby, które zyskały duże uznanie klientów wymagających najlepszej ochrony w najbardziej agresywnych środowiskach. Jakość potwierdzona jest najbardziej wymagającymi standardami ustanowionymi przez niezależne, krajowe i międzynarodowe organy. Więcej na temat linii Corroless na stronie.

Źródło: Axalta Coating Systems

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA