a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby dekoracyjneBiuletyn PZPFiK – czwarty numer już jest!

Biuletyn PZPFiK – czwarty numer już jest!

Jest już dostępny najnowszy, czwarty numer biuletynu Polskiego Związku Producentów Farb i Klejów! Oprócz aktualnych informacji z branży i życia Związku czytelnicy znajdą w nim również obszerne artykuły na ważne dla rynku farb tematy.

biuletyn pzfpik numer 4 farby i gospodarka 4Tematem przewodnim najnowszego numeru biuletynu jest gospodarka 4.0. O obecną sytuację ekonomiczną w Polsce oraz o to, co możemy zrobić, aby ją poprawić, dyrektor zarządzający PZPFiK Bartłomiej Ślązak pyta dra Janusza Steinhoffa, ekonomistę i byłego wicepremiera. W ujęciu bardziej globalnym temat podejmuje natomiast tekst dra Tomasza Gendka dotyczący wojny o surowce oraz artykuł o sztucznej inteligencji w branży farb, przygotowany przez naszą redakcję.

Czytelnicy nowego numeru biuletynu mogą się również dowiedzieć więcej na temat organizacji, za pośrednictwem których jesteśmy w stanie oddziaływać na prawo unijne – CEPE i FEICA – oraz ich obecnych celów i działań. O tych ostatnich opowiadają w krótkich wywiadach dyrektorzy wspomnianych organizacji. Wreszcie – w magazynie wyczerpująco opisane zostały aktualne zagadnienia prawne ważne dla branży farb. Związek publikuje swoje oficjalne stanowiska w sprawie unijnej klasyfikacji bieli tytanowej oraz w sprawie projektowanych zmian wymogów dotyczących znakowania wyrobów budowlanych oraz deklarowania ich właściwości.

Biuletyn jest dystrybuowany bezpłatnie wśród członków oraz partnerów PZPFiK. Jego wersję cyfrową można również pobrać ze strony Związku. Serdecznie zapraszamy do lektury!