REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Bitrez – nowy czynnik sieciujący zgodny z REACH

Firma Bitrez wypuściła na rynek pierwszy czynnik sieciujący z serii Ketamine do epoksydów, zgodny z rozporządzeniem REACH. Pozwala on uzyskać farby epoksydowe o lepszym połysku i właściwościach sieciujących.

Bitrez czynnik sieciujący zgodny z REACH

Fot. arch. Bitrez

Nowy czynnik ma być odpowiedzią na ograniczenia wprowadzone w Europie w ramach REACH. Z powodu nowego rozporządzenia wielu producentów zostało zmuszonych do wycofania ze sprzedaży swoich czynników sieciujących na bazie ketamin.

Ketaminy charakteryzuje niska lepkość oraz długi okres żywotności, dzięki czemu pozwalają na uzyskanie farb epoksydowych, których aplikacja nie jest kłopotliwa. Doskonale sprawdzają się jako główny czynnik sieciujący lub modyfikator w farbach o wysokiej zawartości części stałych, specjalistycznych farbach morskich o niskiej zawartości LZO, farbach podłogowych i klejach.

Źródło: Bitrez

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA