REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Biel tytanowa tematem nowego odcinka podcastu EC

W najnowszym odcinku podcastu European Coatings dziennikarze portalu rozmawiają z Regiem Adamsem – założycielem firmy Artikol. Zajmuje się ona analizą rynku dwutlenku tytanu.

dwutlenek tytanu biel tytanowa podcast European Coatings

Fot. StockSnap / pixabay.com

Reg Adams mówi o sytuacji na rynku tytanu i o tym, w jaki sposób kształtować będą się ceny i dostępność materiału w najbliższym czasie. Porusza także kwestie produktów alternatywnych dla dwutlenku tytanu oraz skutkach europejskiej klasyfikacji TiO2.

W podcaście mowa również o konsolidacji rynku, która pozostaje nie bez wpływu na sektor dwutlenku tytanu. Rozmowę wysłuchać można m.in. na platformach Apple Podcast, Spotify i Soundcloud, zaś wszystkie dotychczasowe odcinki zebrane zostały na stronie EC. Podcast jest sponsorowany przez MÜNZING.

W związku z podcastem European Coatings przypomina także o organizowanym przez siebie wydarzeniu – European Coatings Webforum Titanium Dioxide. Jest to webinarium, które odbędzie się w dniu 18 stycznia i dotyczyć będzie najnowszych rozwiązań i alternatyw dla dwutlenku tytanu.

Źródło: european-coatings.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA