a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbPigmenty i dodatkiBieg Solvay Kolor – kolorowy bieg w Krakowie!

Bieg Solvay Kolor – kolorowy bieg w Krakowie!

Już za kilka dni kolorowe szaleństwo ogarnie kolejne polskie miasto! Tym razem będzie to Kraków, gdzie 8 czerwca wystartuje Bieg Solvay Kolor, czyli polska edycja znanego na całym świecie biegu Color Run.

Bieg Solvay KolorW biegu Color Run chodzi oczywiście o sport, ale nie tylko. To impreza, dzięki której miasto na chwilę naprawdę nabiera barw. Uczestnicy biegu są obsypywani kolorowymi proszkami. Wystarczy ubrać się na biało, a na metę docierasz jako barwne dzieło sztuki…

Wkrótce to niezapomniane doświadczenie będą mogli zdobyć mieszkańcy Krakowa. To już druga po warszawskim Prze_biegu Color Fun polska edycja tej znanej na całym świecie imprezy. Start – 8 czerwca o godzinie 11:00 z Kolor Zone przy Galerii Handlowej Solvay Park. Tam też odbędzie się po biegu Kolorowy Piknik Rodzinny. Do pokonania dystans 4 km, który można przebiec, przejść, przedreptać, samemu lub ze swoim zwierzątkiem… Nie liczą się wyniki, liczy się dobra zabawa!

Warto się przyłączyć także dlatego, że część dochodów z biegu przekazywanych jest na cel charytatywny – zakup rowerów dla Dawida i Marcina, podopiecznych fundacji Mam Marzenie!

Więcej szczegółów oraz rejestracja na stronie wydarzenia.

Źródło: Bieg Solvay Kolor