REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Bieg Solvay Kolor – kolorowy bieg w Krakowie!

Już za kilka dni kolorowe szaleństwo ogarnie kolejne polskie miasto! Tym razem będzie to Kraków, gdzie 8 czerwca wystartuje Bieg Solvay Kolor, czyli polska edycja znanego na całym świecie biegu Color Run.

Bieg Solvay KolorW biegu Color Run chodzi oczywiście o sport, ale nie tylko. To impreza, dzięki której miasto na chwilę naprawdę nabiera barw. Uczestnicy biegu są obsypywani kolorowymi proszkami. Wystarczy ubrać się na biało, a na metę docierasz jako barwne dzieło sztuki…

Wkrótce to niezapomniane doświadczenie będą mogli zdobyć mieszkańcy Krakowa. To już druga po warszawskim Prze_biegu Color Fun polska edycja tej znanej na całym świecie imprezy. Start – 8 czerwca o godzinie 11:00 z Kolor Zone przy Galerii Handlowej Solvay Park. Tam też odbędzie się po biegu Kolorowy Piknik Rodzinny. Do pokonania dystans 4 km, który można przebiec, przejść, przedreptać, samemu lub ze swoim zwierzątkiem… Nie liczą się wyniki, liczy się dobra zabawa!

Warto się przyłączyć także dlatego, że część dochodów z biegu przekazywanych jest na cel charytatywny – zakup rowerów dla Dawida i Marcina, podopiecznych fundacji Mam Marzenie!

Więcej szczegółów oraz rejestracja na stronie wydarzenia.

Źródło: Bieg Solvay Kolor

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA