REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Bezpieczna droga do szkoły ze Śnieżką

Śnieżka wzięła udział w kolejnej akcji społecznej na Podkarpaciu. Tym razem firma wsparła inicjatywę „Bezpieczna droga do szkoły”, której finał odbył się 2 września na rynku w Dębicy.

Bezpieczna droga do szkoły Śnieżka

Przygotowana przez Śnieżkę strefa malowania znaków cieszyła się dużym zainteresowaniem dzieci. Fot. arch. Śnieżka

Akcja „Bezpieczna droga do szkoły” organizowana jest przez Urząd Miejski w Dębicy. W ramach programu najmłodsi uczą się, jak prawidłowo zachowywać się na drodze, dbając o swoje bezpieczeństwo. To szczególnie ważne właśnie teraz, gdy zbliżają się coraz krótsze dni i ponura jesienna aura, ograniczająca widoczność na jezdni.

W trakcie piątkowej imprezy na dębickim rynku dzieci czekało mnóstwo atrakcji, w tym przygotowana przez Śnieżkę strefa malowania znaków drogowych. Prócz tego producent przekazał najmłodszym plecaki z odblaskowymi elementami, które sprawią, że dzieci będą bardziej widoczne na drodze, a tym samym – bardziej bezpieczne.

Źródło: Śnieżka

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA