REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Betocin WB – nowy lakier CIN do betonu i kamienia

Firma CIN wprowadziła na rynek nowy produkt Betocin WB. Jest on przeznaczony do ochrony i dekoracji porowatych podłoży betonowych, zapraw cementowych, kamienia czy cegły.

CIN Betocin WB lakier do betonu

Fot. arch. CIN

Nowy produkt marki CIN to wodorozcieńczalny lakier akrylowy. Opiera się on na kolorantach nieorganicznych i charakteryzuje się niską przepuszczalnością dwutlenku węgla.

Szczelna, ale oddychająca powłoka

Testy potwierdziły, że Betocin WB że dobrze zabezpiecza przed przenikaniem wody do podłoża (niska przepuszczalność wody). Pozwala jednak również podłożu oddychać (wysoka przepuszczalność pary wodnej).

Równocześnie lakier w estetyczny sposób podkreśla teksturę powierzchni. Produkt jest dostępny jako powłoka półmatowa w 10 różnych odcieniach, dzięki czemu można osiągnąć pożądany efekt dekoracyjny.

Jakość potwierdzona certyfikatami

Jakość nowego produktu potwierdzają badania. Betocin WB został przetestowany zgodnie z normą EN 1504-2:2004 i otrzymał oznaczenie CE jako „Lakier akrylowy do ochrony przed przenikaniem, kontroli wilgoci i zwiększania rezystywności”. Potwierdzono również, że jest produktem słabo palnym (B-s1,d0; EN 13501-1) oraz należy do najwyższej klasy (A+) w zakresie jakości powietrza wewnętrznego zgodnie z francuską klasyfikacją.

Źródło: coatingsworld.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA