REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Benjamin Moore pomoże chronić amerykańskie zabytki

Benjamin Moore nawiązał współpracę z National Trust for Historic Preservation – prywatną organizacją non-profit, zajmującą się ochroną historycznych obiektów Ameryki. Wraz z nią firma przez najbliższe 12 miesięcy dbała będzie o sześć historycznych obiektów w Stanach Zjednoczonych.

Benjamin Moore amerykańskie zabytki

Wybudowana w roku 1838 rezydencja Lyndhurst niedaleko Nowego Jorku to jeden z sześciu historycznych obiektów, którymi opiekuje się National Trust for Historic Preservation. Fot. Elisa.rolle / Wikimedia Commons

National Trust for Historic Preservation to organizacja finansowana ze środków prywatnych, dbająca o sześć zabytkowych budynków w różnych częściach kraju. Benjamin Moore przez najbliższy rok zapewni jej darowizny rzeczowe w postaci farb oraz dodatkowe wsparcie techniczne. Jak mówi Mike Searles, prezes Benjamin Moore:

Od roku 1883 zabezpieczamy, chronimy i dbamy o piękny wygląd domów, obiektów użyteczności publicznej i innych struktur. Jako firma oddana środowisku, w którym działa, zainteresowana również losem jego historycznych miejsc, z dumą wspieramy National Trust for Historic Preservation. Misję organizacji wspomożemy, dostarczając naszych wysokiej jakości farb oraz służąc ekspertyzą kolorystyczną i produktową w przypadku wybranych projektów.

Radość wyraziła również Katherine Malone-France, wiceprezes organizacji National Trust for Historic Preservation. Pomoc Benjamin Moore umożliwi odświeżenie historycznych obiektów dla turystów z całego kraju oraz pozwoli je utrzymać w dobrym stanie dla kolejnych pokoleń.

Sześć projektów, którymi opiekuje się organizacja, to studio rzeźbiarza Daniela Chestera Frencha w Chesterwood w Stockbridge (Massachusetts), rezydencja Lyndhurst w Tarrytown (Nowy Jork), rezydencja Brucemore w Cedar Rapids (Iowa), Dom Woodrowa Wilsona w Waszyngtonie, zabytkowy dom z 1834 roku The Shadows w New Iberia (Luizjana) oraz zbudowana w połowie XVIII wieku posiadłość Cliveden w Filadelfii (Pensylwania).

Źródło: pcimag.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA