REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Bendoku – kolorowe sudoku Benjamin Moore

Chcesz zostać ekspertem od koloru? Oto prosty i przyjemny sposób, by to osiągnąć – gra Bendoku od Benjamin Moore!

Bendoku Benjamin Moore

Fot. arch. Benjamin Moore

Bendoku to połączenie sudoku, krzyżówki i kolorystycznych puzzli. Gra polega na tym, aby poukładać dostępne płytki w różnych kolorach (pochodzących z palet Benjamin Moore Williamsburg, Affinity i Color Preview) w sekwencje kolorystyczne. Wydaje się proste? Być może, ale w grze dostępnych jest aż 250 poziomów!

Gra Benjamin Moore jest wzorowana na Blendoku – światowym hicie, który otrzymał pięć gwiazdek na stronie Google Play i jak do tej pory został pobrany ponad trzy miliony razy. Bendoku już teraz jest dostępne za darmo na iTunes, Google Play oraz w wersji na Kindle. Miłej zabawy!

Źródło: Benjamin Moore

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA