REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Paint Defender – ochronna farba zrób-to-sam

System Paint Defender od amerykańskiego producenta farb i lakierów 3M to nanoszona natryskowo przezroczysta farba, która skutecznie chroni karoserię przed piaskiem, żwirem i innymi czynnikami grożącymi zarysowaniem twojego samochodu.

Paint Defender jest odpowiedzią na potrzeby klientów – chroniąca przed zarysowaniami farba, którą możesz szybko i bez problemu nanieść sam na karoserię. Co więcej, powłoka jest usuwalna, więc jeśli z jakiegoś powodu się rozmyślisz, możesz ją w każdej chwili ściągnąć. Chcesz się przekonać, jakie to proste? Obejrzyj filmik.

Źródło: 3M

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie »

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA