REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Baumit – nowa strona www

Nowa strona internetowa firmy Baumit to odświeżony, nowoczesny design oraz przejrzysty układ, który umożliwia szybkie znalezienie potrzebnych informacji.

BaumitNowy serwis łączy korporacyjny wizerunek firmy z funkcjonalnością – strona jest miła dla oka, a przy tym ułatwia dotarcie do poszukiwanych informacji. Klient bez problemu może dowiedzieć się z niej o aktualnych promocjach, a także nowych produktach i wydarzeniach z życia firmy.

Strona oferuje również dostęp do użytecznych narzędzi, takich jak kalkulatory czy wzorniki kolorów. Witryna dostosowuje się do urządzenia, z którego ją przeglądamy, dlatego można z niej bez problemu korzystać za pośrednictwem tabletu czy telefonu. Firma Baumit jest również obecna w mediach społecznościowych i otwarta na interakcję z klientami.

Zachęcamy do wizyty na nowej stronie!

Źródło: Baumit

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA