REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Baumit funduje zajęcia ruchowe dla dzieci

Baumit promuje ruch wśród najmłodszych! Firma ufundowała zajęcia ruchowe dla dzieci z przedszkola w Sychowie, które wygrało w ostatniej edycji konkursu „Colorlove Przedszkole”.

Baumit zajęcia ruchowe dla dzieci

Fot. arch. Baumit

Aktywność fizyczna staje się w dzisiejszych czasach coraz popularniejsza. W mediach promowany jest zdrowy styl życia, powstają siłownie i centra fitness, do ruchu zachęcają również celebryci. To oczywiście bardzo dobry trend, który powinniśmy przenieść również na dzieci. W dobie internetu i gier komputerowych, kiedy tak wielu najmłodszych spędza całe dni przed ekranem monitora, bardzo ważne jest zaszczepienie w swoich pociechach dobrych nawyków i miłości do sportu już od najmłodszych lat. W przypadku dzieci zajęcia ruchowe są ważne również dlatego, że pomagają ukształtować odpowiednią postawę i uczą wzorców ruchowych, które wykorzystujemy przez całe życie.

Zdaje sobie z tego sprawę firma Baumit. Dlatego oprócz zestawów plastycznych, które firma podarowała dzieciom ze zwycięskiego w konkursie ColorLove Przedszkole Oddziału Przedszkolnego przy Szkole Podstawowej im. Płk. Stanisława Dąbki w Sychowie, producent ufundował również zajęcia ruchowe dla najmłodszych.

Przedszkolaki z Sychowa miały okazję wziąć udział w ćwiczeniach, które m.in. uczyły poczucia równowagi i stabilizacji ciała na nowych, nieznanych powierzchniach. Elementem treningu było również rozciąganie przy szkolnych drabinkach. Zadbano jednak o luźną, radosną atmosferę, tak aby aktywność fizyczna kojarzyła się dzieciom z zabawą, nie z uciążliwym obowiązkiem.

Źródło: Baumit

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA