a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby przemysłoweBato z nagrodami Instytutu Europejskiego Biznesu

Bato z nagrodami Instytutu Europejskiego Biznesu

Firma Bato została poczwórnie wyróżniona przez Instytut Europejskiego Biznesu. Zdobyła wyróżnienia w konkursach Gepardy Biznesu, Brylanty Polskiej Gospodarki i Efektywna Firma oraz w ramach Programu Promocyjnego Mocna Firma Godna Zaufania.

Bato nagrody Instytut Europejskiego Biznesu

Fot. mohamed_hassan / pixabay.com

Tytuły przyznane zostały na podstawie danych finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego. Co roku Instytut Europejskiego Biznesu i portal EuropejskaFirma.pl analizuje wyniki finansowe polskich przedsiębiorstw, wyróżniając te działające najprężniej.

Gepard Biznesu, Efektywna Firma i Brylant Polskiej Gospodarki

Konkurs Gepardy Biznesu organizowany jest od roku 2006, tytuł Geparda Biznesu jest zaś przyznawany firmom, których średnia z dynamik przychodów i zysku netto wynosi ponad 10%. Firma Bato z wartością 72,9% w pełni zasłużyła sobie na tytuł w tegorocznym konkursie.

Od roku 2008 organizowany jest również Konkurs Efektywna Firma, w którym nagradzane są przedsiębiorstwa o stosunku zysku netto do przychodów wynoszącym ponad 5%, oraz Konkurs Brylanty Polskiej Gospodarki, w ramach którego tytuł przyznawany jest firmom o wartości rynkowej powyżej 10 mln złotych. Także w tych dwóch konkursach producent Bato triumfował – jego stosunek zysku netto do przychodów w roku 2019 wyniósł 6,2%, zaś wartość oszacowana w październiku 2020 to 28,2 mln zł.

Bato Firmą Godną Zaufania

To nie wszystkie wyróżnienia od Instytutu Europejskiego Biznesu, jakie udało się zdobyć w tym roku firmie Bato. Zdobyła także tytuł Mocna Firma Godna Zaufania, przyznawany przez Instytut od 2013 roku Instytut przedsiębiorstwom wyróżnionym zarówno w Konkursie Gepardy Biznesu, jak i Konkursie Efektywna Firma.

Źródło: Bato, EuropejskaFirma.pl

Dowiedz się więcej o firmie