REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Bato z nagrodami Instytutu Europejskiego Biznesu

Firma Bato została poczwórnie wyróżniona przez Instytut Europejskiego Biznesu. Zdobyła wyróżnienia w konkursach Gepardy Biznesu, Brylanty Polskiej Gospodarki i Efektywna Firma oraz w ramach Programu Promocyjnego Mocna Firma Godna Zaufania.

Bato nagrody Instytut Europejskiego Biznesu

Fot. mohamed_hassan / pixabay.com

Tytuły przyznane zostały na podstawie danych finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego. Co roku Instytut Europejskiego Biznesu i portal EuropejskaFirma.pl analizuje wyniki finansowe polskich przedsiębiorstw, wyróżniając te działające najprężniej.

Gepard Biznesu, Efektywna Firma i Brylant Polskiej Gospodarki

Konkurs Gepardy Biznesu organizowany jest od roku 2006, tytuł Geparda Biznesu jest zaś przyznawany firmom, których średnia z dynamik przychodów i zysku netto wynosi ponad 10%. Firma Bato z wartością 72,9% w pełni zasłużyła sobie na tytuł w tegorocznym konkursie.

Od roku 2008 organizowany jest również Konkurs Efektywna Firma, w którym nagradzane są przedsiębiorstwa o stosunku zysku netto do przychodów wynoszącym ponad 5%, oraz Konkurs Brylanty Polskiej Gospodarki, w ramach którego tytuł przyznawany jest firmom o wartości rynkowej powyżej 10 mln złotych. Także w tych dwóch konkursach producent Bato triumfował – jego stosunek zysku netto do przychodów w roku 2019 wyniósł 6,2%, zaś wartość oszacowana w październiku 2020 to 28,2 mln zł.

Bato Firmą Godną Zaufania

To nie wszystkie wyróżnienia od Instytutu Europejskiego Biznesu, jakie udało się zdobyć w tym roku firmie Bato. Zdobyła także tytuł Mocna Firma Godna Zaufania, przyznawany przez Instytut od 2013 roku Instytut przedsiębiorstwom wyróżnionym zarówno w Konkursie Gepardy Biznesu, jak i Konkursie Efektywna Firma.

Źródło: Bato, EuropejskaFirma.pl

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie »

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA