REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Bato sponsoruje Festiwal Piosenki z Czarnego Krążka

W dniach 21-22 kwietnia w Pionkach odbędzie się II Ogólnopolski Festiwal Piosenki z Czarnego Krążka. Firma Bato poinformowała, że została jednym ze sponsorów imprezy.

Bato Festiwal Piosenki z Czarnego KrążkaTo już druga edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki z Czarnego Krążka, podczas którego muzycy z całego kraju wykonują kultowe utwory z płyt winylowych. Patronem tegorocznej odsłony wydarzenia jest Andrzej Piaseczny. Do grona sponsorów dołączyła natomiast firma Bato, producent farb z Pionek.

Festiwal odbędzie się w Centrum Aktywności Lokalnej w Pionkach przy ulicy Zakładowej 5. Entuzjastów muzyki, miłośników starych przebojów oraz spragnionych poczuć na chwilę klimat tamtych lat – w imieniu sponsora serdecznie zapraszamy!

Źródło: Bato

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie »

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA