REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

BASF z nagrodą Dostawca Roku General Motors

Wśród dostawców wyróżnionych 10 marca w trakcie gali Dostawców Roku General Motors znalazł się również koncern BASF. Firma została doceniona za dostarczanie innowacyjnych rozwiązań z zakresu lakierów samochodowych.

BASF Dostawca Roku General Motors

Fot. arch. BASF

Nagrodę w imieniu firmy przyjął Wayne T. Smith, prezes BASF Corporation. To już 11. wyróżnienie, jakie General Motors przyznał koncernowi od roku 2002. Decyzję co roku podejmuje zespół składający się ze specjalistów od sprzedaży, inżynierów, osób zajmujących się produkcją, ekspertów ds. jakości i logistyków.

BASF współpracuje ściśle z GM, opracowując nowoczesne technologie lakiernicze oraz pigmenty z efektami specjalnymi. Dzięki temu koncern motoryzacyjny może zaoferować swoim klientom lakiery samochodowe w szerokiej gamie kolorów i wykończeń.

Źródło: coatingsworld.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA