REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

BASF wyłącznym dostawcą Fit4Paint – marki BMW

BASF został wyłącznym dostawcą Fit4Paint, prywatnej marki produktów związanych z farbami, należącej do BMW. Kontrakt obejmuje osiemnaście krajów, w tym Polskę.

BASF Fit4Paint

Fot. arch. BASF

Kontrakt między BASF i Fit4Paint podpisany został na okres dwóch lat i obowiązuje wszystkich autoryzowanych dealerów i lakiernie BMW w osiemnastu krajach. Kraje te to Niemcy, Austria, Hiszpania, Portugalia, Francja, Belgia, Luksemburg, Holandia, Polska, Czechy, Słowacja, Słowenia, Rumunia, Węgry, Rosja, RPA, Japonia i Korea Południowa.

Ekipy o krok przed konkurencją

Fit4Paint to zoptymalizowany zestaw akcesoriów do ochrony, czyszczenia, szlifowania, maskowania, lakierowania i polerowania. Opracowany przez ekspertów od lakiernictwa, dokładnie spełnia wymogi lakierników BMW i jest dostosowany do jego portfolio ColorSystem. Jak komentuje Martina Fischer, Global Strategic Account Manager BMW Group w BASF Automotive Refinish Solutions Europe:

Lakiernie BMW korzystają z pełnej oferty rozwiązań szkoleniowych i z zakresu zarządzania biznesem, łącznie z audytami i cyfrowym zarządzaniem kolorem. Wszystko po to, by ich ekipy były o krok do przodu. Fit4Pint uzupełnia zaś ofertę dla lakierni rekomendowanymi przez OEM akcesoriami lakierniczymi, które gwarantują wyższy i bezpieczniejszy standard prac lakierniczych.

W ramach współpracy eksperci BASF Coatings służyć będą wsparciem technicznym i konsultacjami. Gwarantuje to optymalną integrację z obecnym systemem BMW ColorSystem, którego wyłącznym partnerem w regionie EMEA firma BASF została w ubiegłym roku.

Ponad trzydzieści lat współpracy

BASF i BMW współpracują w zakresie lakiernictwa już od ponad 36 lat. Wraz z Fit4Paint BASF zapewnia zaawansowaną technologicznie ofertę produktów związanych z farbami, obejmującą cały proces lakierowania i naprawy.

Źródło: BASF

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA