a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby przemysłoweBASF wyłącznym dostawcą Fit4Paint – marki BMW

BASF wyłącznym dostawcą Fit4Paint – marki BMW

BASF został wyłącznym dostawcą Fit4Paint, prywatnej marki produktów związanych z farbami, należącej do BMW. Kontrakt obejmuje osiemnaście krajów, w tym Polskę.

BASF Fit4Paint

Fot. arch. BASF

Kontrakt między BASF i Fit4Paint podpisany został na okres dwóch lat i obowiązuje wszystkich autoryzowanych dealerów i lakiernie BMW w osiemnastu krajach. Kraje te to Niemcy, Austria, Hiszpania, Portugalia, Francja, Belgia, Luksemburg, Holandia, Polska, Czechy, Słowacja, Słowenia, Rumunia, Węgry, Rosja, RPA, Japonia i Korea Południowa.

Ekipy o krok przed konkurencją

Fit4Paint to zoptymalizowany zestaw akcesoriów do ochrony, czyszczenia, szlifowania, maskowania, lakierowania i polerowania. Opracowany przez ekspertów od lakiernictwa, dokładnie spełnia wymogi lakierników BMW i jest dostosowany do jego portfolio ColorSystem. Jak komentuje Martina Fischer, Global Strategic Account Manager BMW Group w BASF Automotive Refinish Solutions Europe:

Lakiernie BMW korzystają z pełnej oferty rozwiązań szkoleniowych i z zakresu zarządzania biznesem, łącznie z audytami i cyfrowym zarządzaniem kolorem. Wszystko po to, by ich ekipy były o krok do przodu. Fit4Pint uzupełnia zaś ofertę dla lakierni rekomendowanymi przez OEM akcesoriami lakierniczymi, które gwarantują wyższy i bezpieczniejszy standard prac lakierniczych.

W ramach współpracy eksperci BASF Coatings służyć będą wsparciem technicznym i konsultacjami. Gwarantuje to optymalną integrację z obecnym systemem BMW ColorSystem, którego wyłącznym partnerem w regionie EMEA firma BASF została w ubiegłym roku.

Ponad trzydzieści lat współpracy

BASF i BMW współpracują w zakresie lakiernictwa już od ponad 36 lat. Wraz z Fit4Paint BASF zapewnia zaawansowaną technologicznie ofertę produktów związanych z farbami, obejmującą cały proces lakierowania i naprawy.

Źródło: BASF