a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby przemysłoweBASF partnerem stowarzyszenia dealerów Peugeot

BASF partnerem stowarzyszenia dealerów Peugeot

BASF Global Automotive Refinish Coatings Solutions, część oddziału BASF Coatings, nawiązał współpracę z Europejskim Stowarzyszeniem Dealerów Peugeot. Organizacja skupia dealerów Peugeota z jedenastu europejskich krajów.

Od lewej do prawej: Geoffrey Gustin, globalny dyrektor ds. kluczowego klienta, BASF Automotive Refinish Coatings Solutions; André Figueiredo, prezes AECP; Thibault Lebert, generalny sekretarz AECP. Fot. arch. BASF

Jednostka BASF Global Automotive Refinish Coatings Solutions dostarcza wysokiej jakości usługi dla warsztatów w Europie i jest partnerem Peugeota już od wielu lat. Między innymi oferując swoje lakiery premium marek R-M i Glasurit.

Dostęp do innowacji

Dzięki współpracy z Europejskim Stowarzyszeniem Dealerów Peugeot (AECP) członkowie organizacji mają gwarancję dostępu do najnowszych innowacji BASF w zakresie ekoefektywności, najwyższej jakości wsparcia technicznego i doradztwa oraz nowych technologii cyfrowych. Jak mówi André Figueiredo, prezes stowarzyszenia:

Dla AECP to historyczna współpraca i bardzo cieszymy się ze wsparcia i zaufania BASF. Dzięki temu partnerstwu możemy oferować najnowsze innowacje całej sieci Peugeota w Europie, którą reprezentujemy. BASF to główny gracz na rynku lakierów samochodowych, którego produkty są opracowywane zgodnie z najbardziej wymagającymi standardami przyjazności środowisku.

Geoffrey Gustin, globalny dyrektor ds. strategicznych klientów w BASF Coatings, dodaje, że w czasach dzisiejszych szybkich przemian branży bardzo ważnym jest, by być blisko sieci dealerów Peugeota w Europie. BASF oferuje im rozwiązania, które mają ogromny wpływ na codzienną działalność – przyspieszają czas aplikacji, a równocześnie redukują zużycie energii i materiału.

Nowe lakiery bazowe i platforma cyfrowa

Do najnowszych tego typu produktów BASF należą najbardziej ekologiczne i wydajne lakiery bazowe na rynku – R-M AGILIS i Glasurit 100. Inna jego propozycja, na której skorzystać mogą warsztaty to Refinity – w pełni zintegrowana platforma cyfrowa na bazie chmury, która pozwala scentralizować i uprościć codzienne działania w zakładzie.

Źródło: BASF