REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

BASF i Bodo Möller będą współpracować w Afryce

Bodo Möller Chemie i BASF rozszerzają swoją wieloletnią współpracę. Tym razem obejmie ona również Północno-Zachodnią Afrykę.

BASF Bodo Möller Chemie Afryka Maghreb

Ośrodkiem współpracy będzie Casablanca. Fot. postcardtrip / pixabay.com

Bodo Möller Chemie będzie wspierać sprzedaż i dystrybucję żywic oraz dodatków do farb, tuszów i powłok BASF w Maghrebie i krajach francuskojęzycznych północno-zachodniej części Afryki. Ośrodkiem współpracy w tym regionie, gdzie mieścić się będą biura i magazyny, będzie Casablanca.

Idealne fundamenty pod biznes w Afryce

Komentując decyzję o rozszerzeniu współpracy, Frank Haug – prezes zarządu Bodo Möller Chemie Group – podkreślił korzyści wynikające z połączenia sił obu firm pod znakiem wspólnych wartości. Jak mówi:

Kontynent afrykański oferuje ogromny potencjał, ale wymaga również dostosowania się do lokalnych potrzeb. Nasze know-how w zakresie aplikacji oraz techniczne wsparcie i wysoka jakość produktów BASF tworzą idealne fundamenty, by w zrównoważony sposób rozwijać biznes w Afryce.

Volker Oehl, dyrektor ds. rozwoju biznesu w oddziale CASE w Bodo Möller Chemie, zwraca też uwagę na aspekt logistyczny. Wsparcie logistyczne oraz lokalne magazyny w połączeniu z kompetentną obsługą techniczną tworzą dobre warunki dla klientów z obszaru Maghrebu.

Duży potencjał rozwoju

Radość z rozszerzenia współpracy wyraził również zarząd BASF. Jak mówi Erkin Ataman, szef sprzedaży w dziale Dispersions and Resins Turkey & Northwest Africa w BASF:

Bardzo cieszymy się z naszej nowej współpracy z Bodo Möller w Północno-Zachodniej Afryce. Region ten ma duży potencjał rozwoju w dziedzinie farb, tuszów i powłok. Niecierpliwie czekamy na możliwość lepszej obsługi naszych klientów, z większymi możliwościami technicznymi i logistycznymi.

Źródło: pcimag.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA