a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby przemysłowesamochodowe i refinishBASF Coatings rozbudowuje ośrodek w Indiach

BASF Coatings rozbudowuje ośrodek w Indiach

Oddział Coatings BASF India rozbudował swój ośrodek aplikacji lakierów samochodowych w Mangalore. Celem inwestycji jest lepsza obsługa indyjskiego rynku.

Fot. arch. BASF

Ośrodek o powierzchni ponad 400 m² jest integralną częścią istniejącej sieci obiektów rozwojowo-badawczych BASF w zakresie lakierów samochodowych. Jest wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt.

Krok milowy

Obiekt został tak zaprojektowany, aby umożliwiał działania badawczo-rozwojowe prowadzone z myślą o potrzebach klienta, w precyzyjny sposób symulując warunki w lakierni OEM. Jak mówi Narayan Krishnamohan, dyrektor zarządzający BASF India oraz szef BASF Group Companies w Indiach:

Rozbudowa ośrodka aplikacji to ważny wkład w lepszą obsługę indyjskiego rynku i zaopatrzenie go w wysokiej jakości lakiery i powłoki. Symbolizuje nasze zaangażowanie w długoterminowe wsparcie branży samochodowej w Indiach.

Patrick Zhao, starszy wiceprezes w BASF Coatings Solutions Asia Pacific dodaje, że inwestycja to krok milowy na drodze firmy do wzmocnienia działalności R&D w regionie Azji i Pacyfiku, a także zbliżenia się do klientów w jednym z najszybciej rozwijających się regionów na rynku lakierów dla branży samochodowej.

Rozwój w regionie Azji i Pacyfiku

Zarząd podkreśla, jak ważnym krokiem jest rozbudowa ośrodka w Mangalore w kontekście rozwoju w regionie. BASF posiada podobne ośrodki również w Szanghaju w Chinach, w Totsuka w Japonii oraz w Bangpoo w Tajlandii.

Źródło: BASF