a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby dekoracyjneAzelis otwiera laboratorium w Turcji

Azelis otwiera laboratorium w Turcji

Azelis ogłosił otwarcie nowego laboratorium w Turcji, specjalizującego się w farbach i powłokach. Jego głównym celem będzie usprawnienie prac nad nowymi formułami i lepsza obsługa techniczna klientów w regionie.

Azelis laboratorium Turcja

Fot. arch. Azelis

Laboratorium mieścić się będzie w Stambule, a jego głównym obszarem działań będzie CASE (ang. coatings, adhesives, sealants and elastomers) – branża farb, klejów, uszczelniaczy i elastomerów. Jak podaje producent, w nowej placówce badane i opracowywane będą przede wszystkim formuły farbiarskie i lakiernicze dla branż przemysłowej, dekoracyjnej, morskiej, can and coil oraz produktów do drewna.

Lepsza obsługa tureckiego rynku

To kolejne laboratorium Azelis – po obiektach zlokalizowanych w Niemczech, a także w regionach Azji i Pacyfiku oraz Ameryk, łącznie z otwartym niedawno laboratorium w Meksyku – specjalizujące się w farbach i lakierach. Jak komentuje Sertaç Sürür, dyrektor zarządzający Azelis Turkey:

Nie ma wątpliwości, że Turcja wraz z całym tamtejszym regionem to szybko rozwijające się rynki z coraz większym zapotrzebowaniem na specjalistyczną wiedzę, obsługę techniczną i dopracowanymi formułami. Wszystko to Azelis może im zaoferować. Pod okiem kierownika laboratorium, pana Hakana Aşkuna, nasz nowy ośrodek pozwoli nam obsługiwać klientów jeszcze lepiej niż dotychczas.

Laboratorium mieści się w tureckim Application and Training Center, gdzie działa już kilka innych tego typu placówek badawczych Azelis. Są to m.in. laboratoria branży żywności, leków, produktów dla domu i środków czystości, a także produktów higieny osobistej.

Część światowej sieci

Azelis sprzedaje wysokiej jakości środki chemiczne dla sektora CASE na całym świecie. Nowy ośrodek w Turcji stanie się integralną częścią światowej sieci ponad 60 laboratoriów firmy we wszystkich częściach świata.

Źródło: Azelis