REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Azelis i Ceac AG będą współpracować w Polsce

Firma Azelis, dystrybutor środków chemicznych, rozszerza swoją współpracę z wytwórcą systemów barwiących Ceac AG na Polskę. Chce w ten sposób silniej zaznaczyć swoją obecność na polskim rynku.

Azelis Ceac Polska

Fot. kropekk_pl / pixabay.com

Azelis liczy na to, że dzięki ścisłej współpracy z Ceac AG umocni swoją pozycję w sektorze powłok, klejów, uszczelniaczy i elastomerów (CASE – coatings, adhesives, sealants and elastomer) na polskim rynku.

Jak komentuje Philipp Jordanov, szef działu marketingu i sprzedaży w Ceac AG, w ciągu minionych lat Azelis okazał się silnym, stabilnym partnerem dla Ceac. I dodaje:

Nowa współpraca pomoże nam lepiej obsługiwać klientów z sektora CASE w Polsce. Będziemy mieć bowiem na miejscu partnera z dużą znajomością naszych produktów, dysponującego zespołem doświadczonym w dziedzinie wsparcia technicznego sprzedaży oraz doskonale znającego polski rynek.

Nowy kontrakt z zadowoleniem komentuje również Azelis. Jak mówi Renata Bugiel, dyrektor zarządzająca Azelis Poland:

Dzięki specjalistycznym systemom Ceac oraz naszej technicznej ekspertyzie i znajomości produktu, możemy wprowadzić na polski rynek CASE wysokiej jakości środki barwiące. Stanowią one doskonałe uzupełnienie naszej obecnej oferty dla zastosowań związanych z farbami.

Źródło: european-coatings.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 2
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA