a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby dekoracyjneAzelis i Ceac AG będą współpracować w Polsce

Azelis i Ceac AG będą współpracować w Polsce

Firma Azelis, dystrybutor środków chemicznych, rozszerza swoją współpracę z wytwórcą systemów barwiących Ceac AG na Polskę. Chce w ten sposób silniej zaznaczyć swoją obecność na polskim rynku.

Azelis Ceac Polska

Fot. kropekk_pl / pixabay.com

Azelis liczy na to, że dzięki ścisłej współpracy z Ceac AG umocni swoją pozycję w sektorze powłok, klejów, uszczelniaczy i elastomerów (CASE – coatings, adhesives, sealants and elastomer) na polskim rynku.

Jak komentuje Philipp Jordanov, szef działu marketingu i sprzedaży w Ceac AG, w ciągu minionych lat Azelis okazał się silnym, stabilnym partnerem dla Ceac. I dodaje:

Nowa współpraca pomoże nam lepiej obsługiwać klientów z sektora CASE w Polsce. Będziemy mieć bowiem na miejscu partnera z dużą znajomością naszych produktów, dysponującego zespołem doświadczonym w dziedzinie wsparcia technicznego sprzedaży oraz doskonale znającego polski rynek.

Nowy kontrakt z zadowoleniem komentuje również Azelis. Jak mówi Renata Bugiel, dyrektor zarządzająca Azelis Poland:

Dzięki specjalistycznym systemom Ceac oraz naszej technicznej ekspertyzie i znajomości produktu, możemy wprowadzić na polski rynek CASE wysokiej jakości środki barwiące. Stanowią one doskonałe uzupełnienie naszej obecnej oferty dla zastosowań związanych z farbami.

Źródło: european-coatings.com