REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Azelis dystrybutorem biocydów Lonzy

Dystrybutor chemii Azelis rozszerzył kontrakt z firmą Lonza na dystrybucję środków ochronnych stosowanych m.in. przy produkcji farb. Umowa obejmie kilka europejskich krajów, także w Europie Wschodniej i na Bałkanach.

Azelis dystrybutor Lonza

Fot. arch. Lonza

Na mocy nowego kontraktu Azelis będzie prowadził sprzedaż produktów Lonzy w Niemczech, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii, krajach Beneluksu, Słowenii, Chorwacji, Serbii i na Ukrainie. Na mocy dotychczasowej umowy firma od ponad dziesięciu lat dystrybuuje środki Lonzy we Francji i Włoszech, a od roku 2015 – także w Turcji.

Zgodnie z umową od 1 stycznia Azelis prowadzi na wymienionych rynkach sprzedaż szerokiej gamy przemysłowych biocydów do wykorzystania jako składniki farb i powłok, tuszów, polimerów, klejów i uszczelniaczy. To dopełnienie dotychczasowej oferty, w której dominowały dodatki i żywice.

Jak mówi Per Westin, szef działu Global Sales, Coatings & Composites SBU Lonza, Azelis został wybrany ze względu na bogate doświadczenie w obsłudze klienta, świetne wyniki oraz znajomość sprzedawanych produktów i ich aplikacji. O zaangażowaniu firmy świadczy również fakt, że w celu najlepszej obsługi klientów w dziedzinie biocydów zatrudniła ona na stanowisku Business Development Manager Gillesa Pradiera – specjalistę z 20-letnim doświadczeniem w sprzedaży przemysłowych biocydów.

Źródło: Azelis

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 2
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA