REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Axalta zwiększa ekologiczną produkcję w Chinach

Firma Axalta Coating Systems ukończyła rozbudowę swojej fabryki farb wodorozcieńczalnych w Jiading w Chinach. Rozbudowany zakład ma zaspokoić rosnące zapotrzebowanie na przyjazne środowisku powłoki dla branży samochodowej i przemysłowej w Chinach i całym regionie Azji i Pacyfiku.

Axalta ekologiczna produkcja Chiny

Fot. arch. Axalta Coating Systems

Dzięki rozbudowie zwiększyła się zdolność produkcji lakierów bazowych, podkładów oraz małych partii farb. Dodatkowe linie produkcyjne w połączeniu z dwoma nowymi magazynami pozwolą zwiększyć całkowitą zdolność produkcyjną zakładu ponad dwukrotnie.

Efektywność i ekologia

Dodatkowe linie produkcyjne zapewniają zoptymalizowaną efektywność dzięki automatyzacji, maksymalizacji wykorzystania surowców oraz przyspieszeniu cyklu produkcyjnego. Równocześnie ograniczono wpływ produkcji na środowisko. Jak mówi Barry Snyder, starszy wiceprezes, dyrektor operacyjny oraz dyrektor ds. łańcucha dostaw:

Rozbudowa zakładu w Jiading umacnia pozycję Axalty jako lidera w dziedzinie przyjaznych środowisku lakierów oraz wpisuje się w naszą długoterminową strategię rozwoju. Naszą inwestycją w farby wodorozcieńczalne potwierdzamy, że działamy zgodnie z zasadami zrównoważonej produkcji, a równocześnie spełniamy nasze cele w zakresie efektywności i rentowności.

Snyder zapowiedział również dalsze inwestycje w Chinach, które pomogą firmie odpowiedzieć na potrzeby klientów. Rośnie zaś zainteresowanie przyjaznymi środowisku produktami, takimi jak farby i lakiery wodorozcieńczalne.

Największy rynek świata

Jak podkreśla Nicolas Franc de Ferrière, wiceprezes oddziału Mobility w regionie Azji i Pacyfiku, rynek samochodowy w Chinach pozostaje największym na świecie. Równocześnie przoduje pod względem przyjaznej środowisku produkcji w kontekście emisji LZO. Stąd też dbałość, by zakład w Jiading dostarczał produkty wysokiej jakości, a równocześnie spełniające wszelkie wymogi ekologiczne.

Źródło: Axalta Coating Systems

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA