REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Axalta wspiera uczestników studenckiego wyścigu

Axalta Coating Systems po raz kolejny wspiera młodych naukowców biorących udział w tegorocznym wyścigu Formula Student. W ramach zawodów studenci ścigają się własnoręcznie zbudowanymi pojazdami.

Axalta Student Formula

Fot. arch. Axalta Coating Systems

Udział w zawodach biorą studenci uczelni z całego świata. Muszą się wykazać nie tylko doskonałymi umiejętnościami kierowania autem, ale i wiedzą oraz zdolnościami inżynierskimi – za zadanie mają również zaprojektować i skonstruować prototyp swojego pojazdu wyścigowego. Jak podkreśla Matthias Schönberg, wiceprezes Axalty i prezes oddziału EMEA, młodzi ludzie poznają dzięki temu znaczenie pracy zespołowej i mogą zastosować swoją wiedzę teoretyczną w praktyce.

Technicy Axalty pomogli studentom pomalować części ich pojazdów, w tym podwozia obydwu typów aut, spalinowych i elektrycznych, startujących w odrębnych konkurencjach. Drużyny, które nawiązały współpracę z Axaltą, to OS.CAR Fachhochschule z Wiednia (korzystająca ze wsparcia koncernu już trzeci rok z rzędu!), Green Lion Racing Team z Wuppertalu (Niemcy), ImpulsEracing Team z Oviedo (Hiszpania), Green Team ze Stuttgartu (Niemcy) oraz KA-RaceIng Team z Karlsruhe (Niemcy).

Źródło: Axalta Coating Systems

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA