REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Axalta szkoli uczniów w centrum w Broniszach

Kilkunastu uczniów Zespołu Szkół Budowlanych w Poznaniu wzięło udział w profesjonalnym szkoleniu dla lakierników w centrum szkoleniowym Axalta Coating Systems w Broniszach koło Warszawy. Była to część nagrody za zwycięstwo w III Ogólnopolskich Mistrzostwach Lakierników.

Axalta szkolenie uczniowie

Fot. arch. Axalta Coating Systems

III Ogólnopolskie Mistrzostwa Młodych Lakierników odbyły się 7 kwietnia tego roku w ramach Poznań Motor Show. Partnerem wydarzenia była Axalta, producent materiałów lakierniczych marki Cromax. Spośród 20 dwuosobowych drużyn, które wzięły udział w zawodach, najlepsi okazali się uczniowie Zespołu Szkół Budowlanych w Poznaniu – Robert Binaś i Daniel Mańkowski.

W nagrodę wraz z grupą kilkunastu kolegów ze szkoły zwycięzcy zostali zaproszeni na całodniowe szkolenie w centrum Axalty. Jak mówi Adrian Dekowski z Fundacji Cooperatio, pomysłodawca i organizator Ogólnopolskich Mistrzostw Lakierników, szkolenie to ważne wsparcie dla szkół, którym trudno jest uczyć najnowszych technologii lakierniczych z powodu braku dostępu do materiałów i sprzętu. Dla większości uczniów wizyta w centrum Axalty w Broniszach była pierwszym kontaktem z profesjonalnym lakiernictwem.

Szkolenie składało się z części teoretycznej i praktycznej. W ramach zajęć praktycznych uczestnicy pracowali z materiałami Cromax, sprzętem lakierniczym Anest Iwata oraz systemem polerskim firmy Rupes.

Źródło: Cromax

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie »

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA