a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby przemysłoweAxalta: nowy Colour Experience Room w Londynie

Axalta: nowy Colour Experience Room w Londynie

Axalta, wiodący globalny dostawca lakierów ciekłych i proszkowych, w czwartek 13 czerwca oficjalnie otworzyła nowy salon Colour Experience Room, mieszczący się w słynnym londyńskim The Building Centre.

Axalta Coating Systems Experience Room Londyn

Fot. arch. Axalta Coating Systems

Na otwarcie pierwszego brytyjskiego salonu kolorystycznego Axalta zaprosiła wielu architektów i projektantów. Uczestników zachęcano m.in. do przeglądania bogatej kolekcji kolorów oraz zgłębiania związku pomiędzy kolorami a zmysłami.

Impreza odbyła się w ramach Londyńskiego Festiwalu Architektury. Aby pomóc gościom odkryć fascynującą naturę naszych zmysłów, poddano ich serii minieksperymentów sensorycznych, takich jak rozpoznawanie przedmiotów poprzez dotyk czy warsztaty zapachowe. Podczas każdego z nich goście mogli połączyć zmysł – smak, dotyk, zapach, wzrok lub słuch – z wybraną próbką koloru.

W Colour Experience Room znajduje się ponad 700 próbek lakierów proszkowych o różnych kolorach, teksturach, efektach i wykończeniach. Salon jest otwarty dla wszystkich zainteresowanych od poniedziałku do soboty. Dami Babalola, Architecture Colour Expert i kurator londyńskiego salonu Colour Experience Room:

Zwykle doświadczamy kolorów jednym zmysłem – wzrokiem. My chcieliśmy jednak pokazać, że to nie jedyna możliwość. Nasze minieksperymenty sensoryczne pobudzały wszystkie zmysły i tym samym pozwalały spojrzeć na kolor z innej perspektywy.

„Salon Colour Experience Room jest dynamiczny, nowoczesny i bardzo łatwo dostępny – z wielką chęcią tu wrócę” – skomentował jeden z gości.

Axalta jest wiodącą światową firmą koncentrującą się wyłącznie na materiałach lakierniczych, która oferuje swoim klientom innowacyjne, kolorowe, piękne i niezawodne rozwiązania. Nasze lakiery przeznaczone są dla producentów samochodów, warsztatów renowacyjnych zajmujących się naprawą samochodów osobowych i dostawczych, dostawców silników elektrycznych i rurociągów oraz branży budowlanej i projektowane są z myślą o zapobieganiu korozji, zwiększaniu wydajności i zapewnianiu trwałości powlekanych powierzchni. Bazując na ponad 150 latach doświadczeń w branży lakierniczej, 14 000 pracowników firmy Axalta stale poszukuje sposobów, by jeszcze lepiej służyć ponad 100 000 klientów w 130 krajach, oferując im najlepsze systemy lakiernicze i techniki ich aplikacji. Więcej informacji na naszej stronie internetowej axalta.pl i na Twitterze @Axalta oraz na LinkedIn.

Źródło: Axalta Coating Systems