REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Axalta na Qualicoat and Qualideco Congress 2016

W dniach 17-18 maja w Londynie odbył się Qualicoat and Qualideco Congress 2016, jedno z najważniejszych wydarzeń poświęconych powłokom ochronnym i dekoracyjnym dla architektury. Złotym sponsorem kongresu był koncern Axalta Coating Systems.

Qualicoat and Qualideco Congress 2016 Axalta

Fot. arch. Qualicoat

W trakcie tegorocznej edycji Qualicoat and Qualideco Congress Franck Derouen, dyrektor światowego oddziału proszkowych powłok architektonicznych Axalta, wygłosił przed ponad 120 delegatami prezentację na temat możliwości, jakie daje modelowanie informacji o budynku (BIM) w odniesieniu do powlekania aluminium. BIM to cyfrowe narzędzie, które pozwala w sposób wirtualny prześledzić cały proces wznoszenia obiektu przed jego budową, co zmniejsza ilość potencjalnych błędów i zapobiega przekroczeniu budżetu.

Jak przekonywał Derouen, wirtualna symulacja różnych scenariuszy ułatwia podejmowanie decyzji dotyczących przebiegu budowy oraz pozwala zaplanować cały proces tak aby był szybki, tani i efektywny. Dlatego też BIM jest narzędziem coraz częściej stosowanym w branży budowlanej, w Europie i na świecie.

Dla Axalty, producenta proszkowych farb architektonicznych Alesta, udział w tak ważnym wydarzeniu branży architektonicznej i budowlanej był również okazją do lepszego zorientowania się na rynku oraz nawiązania kontaktu z klientami. Dzięki temu firma będzie mogła w przyszłości jeszcze lepiej spełniać ich potrzeby.

Źródło: Axalta Coating Systems

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie »

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA