REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Przedstawiciele Adler spotkali się w Schwaz

W niedawnym Międzynarodowym Spotkaniu Sprzedawców 2016 zorganizowanym przez Adler wzięło udział 50 przedstawicieli firmy z 14 różnych krajów. Zapoznali się oni z najnowszymi produktami i technologiami oraz mieli okazję sami wypróbować niektóre z nich.

spotkanie sprzedawców Adler

Fot. arch. Adler

Spotkanie Sprzedawców odbyło się w austriackim Schwaz. Jego uczestnikom zaprezentowano najnowsze produkty, technologie i efekty dekoracyjne, które można było osobiście wypróbować na stanowiskach praktycznych. Wykłady tłumaczone były na języki angielski, francuski i rosyjski. Wieczorem natomiast sprzedawcy integrowali się, rywalizując w wyścigach gokartów.

Na corocznych spotkaniach sprzedawców najlepiej widać międzynarodowy charakter firmy Adler. Dyrektor Andrea Berghofer podkreśliła, że chociaż firma ma swoje korzenie w Tyrolu, jej gałęzie sięgają całego świata. Dlatego też cieszy coraz większa liczba uczestników spotkania z coraz większej ilości krajów.

Źródło: Adler

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA